obrazok

Okná a dvere pre váš dom

Získajte viac ponúk naraz, garantované záruky a overené rady.
Uľahčíme vám výstavbu i rekonštrukciu vášho domu.
Komplexné služby pod jednou strechou vám ušetria čas aj prostriedky.

Ako získať viacero ponúk v krátkom čase?
Kedy sa obrátiť na odborníkov?
Aké záruky je dobré mať garantované?

Výhody nielen pre exterierove dvere

Prečo exteriérové dvere z AllDoor?

 • Široký sortiment na jednom mieste – šetríme váš čas. Nestrácajte ho obchádzaním niekoľkých predajcov, keď môžete vybaviť všetko na jednom mieste. Poradíme vám výhody a nedostatky všetkých dostupných značiek pre exterierove dvere, interiérové dvere, plastové okná aj hliníkové okná a iné produkty, vypracujeme cenové ponuky a porovnania od ekonomických variantov až po najvyššiu kvalitu. Vy si len jednoducho vyberiete.
 • Atypické profily – pokiaľ staviate moderný dom a radi by ste investovali do najaktuálnejších noviniek alebo rekonštruujete stavbu, ktorá vám neumožňuje zapracovať dnešné štandardy, máme pre vás riešenie. Rôzne materiály, tvary a veľkosti sú pre nás samozrejmosťou, ktorú radi prispôsobíme vašim požiadavkám. Exterierove dvere na mieru vášho vkusu vám pripravíme podľa vašich predstáv.
 • Nielen štandardné farebné prevedenia – dnešné okná a dvere nemusia byť len biele alebo drevené. Nielen tvar, ale aj farbu prispôsobíme vašim predstavám a celkovému vzhľadu budovy. A efekt bude dokonalý.
 • Kvalita a bezpečnosť na 1. mieste – kvantita nášho sortimentu nie je na úkor jeho kvality. Práve naopak. Kvalitné a bezpečné exterierove dvere a okná sú základom našej strategickej filozofie. Pridaná hodnota vo forme kvalitných služieb, medzi ktoré patrí 100% poctivá montáž, vám zaručí dlhodobé pohodlné užívanie vášho domu, bytu či kancelárie.
 • Pasívne a nízkoenergeticky – myslíme aj ekologicky. Pokiaľ ste sa rozhodli pre pasívny či nízkoenergetický dom, poradíme a dodáme vám exterierove dvere, okná a iný tovar aj v tejto oblasti.
 • Záruky – za svojimi výrobkami a službami si stojíme. Poskytujeme vám preto nasledovné záruky: záruka 24 mesiacov na výrobky (exterierove dvere, plastové okná a iné) zakúpené u nás, montované vo vašej réžii. Záruka 5 rokov na výrobky (exterierove dvere, plastové okná a iné) zakúpené u nás, odborne montované našimi profesionálnymi montážnikmi
 • Profesionálne služby – vám nielen uľahčia výber, ale vás zároveň odbremenia od ďalších starostí. Vieme, čo všetko vás čaká pri výstavbe či rekonštrukcii, a preto vám to chceme čo najviac zjednodušiť.
 • Servis na všetko – kúpiť exterierove dvere či okná dnes nie je problém. Ten nastáva až vtedy, keď niečo nefunguje. Postaráme sa o vaše okná a dvere aj v takomto prípade. Náš odborný servis a opravy sú vám k dispozícii aj v prípade, že ste výrobky u nás nezakúpili!
 • Flexibilita – vaše požiadavky vyriešime promptne, prispôsobíme sa flexibilne a sme schopní dodať tovar aj expresne rýchlo. Od vypracovania cenovej ponuky po montáž neuplynie viac ako 3 – 5 týždňov, expresné dodávky vybavíme do 2 týždňov. Postaráme sa, aby vám dnu nefúkalo.
 • Expresné dodávky – niekedy si čas nevyberá a vy vaše plastové okná potrebujete čo najskôr. Preto pre vás máme expresné dodávky, ktoré vám umožnia vybrať si z určitých aktuálnych typov a rozmerov okien, ktoré sú k dispozícii do 2 týždňov.
 • Odborná montáž – nielen exterierove dvere, ale všetky kvalitné výrobky neodbornou manipuláciou a montážou strácajú svoje funkčné vlastnosti. Získajte 100%-nú kvalitu 2 v 1. Len správne osadené dvere a okná vám dokážu slúžiť a fungovať naplno.
 • Šetríme váš čas aj prostriedky – cieľom našich služieb je ušetriť vám starosti a zabezpečiť dlhodobý komfort vášho bývania. Tým šetríme nielen váš čas, ale aj prostriedky, to všetko v dlhodobom horizonte.

Užívajte si výhody od Alldoor a povýšte komfort svojho bývania na bezrizikový. Alldoor to sú kvalitné dvere pre všetkých.

Certifikáty

Potrebujete sa presvedčiť o našich kvalitách? Pozrite si certifikáty, ktoré ich garantujú.

Dokumenty a katalógy

Dokumenty a katalógy našich partnerov a produktov, ktoré ponúkame.