obrazok

Odborné riešenia na úrovni

Využite atypické riešenia, farebnú rozmanitosť a technickú podporu z kvalifikovaného zdroja. Naša flexibilita a aktuálnosť
pomôže vašim dielam uspieť.

Výhody

Plastový a hliníkový profil bez starostí

  • Široký sortiment na jednom mieste – vyberajte, porovnávajte, realizujte sa. Radi vám pripravíme ponuky pre plastový či hliníkový profil na mieru vašich projektov. Komplexne na jednom mieste získate všetky potrebné informácie a podklady, ktoré vám pomôžu ušetriť čas a dopracovať sa k záveru rýchlejšie, ako by ste predpokladali.
  • Atypické návrhy – neobmedzujte sa pri vašej tvorbe. Atypický plastový (prelink na plastový profil) alebo hliníkový profil je samozrejmosťou, ktorá udáva trend pri štýlových stavbách. Pomôžeme vám tvoriť zaujímavé riešenia s využitím najnovších systémov.
  • Farebná rozmanitosť – farby robia svet krajším. Realizujte sa aj v tejto oblasti. Akékoľvek farby a odtiene túžite navrhnúť, urobte tak. Vyhovieť kreativite a požiadavkám klienta aj v oblasti farebnosti profilov je dnes jednoduché. PDF farebná škála
  • Ekologické riešenia – poradíme vám aj v oblasti nízko energetických a pasívnych stavieb. Hliníkové profily určené pre stavby tohto typu sú nielen aktuálne moderné, ale aj dlhodobo efektívne.
  • Kvalitné a bezpečné – ponúkame vám len to najlepšie. Certifikované plastové a hliníkové profily a profesionálne služby z našej strany sú predpokladom aj vášho úspechu.
  • Flexibilne a aktuálne – naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú reagovať promptne. Náš prehľad a neustále vzdelávanie zas držať krok s trendmi. Nenecháme vás čakať. Pomôžeme vám vtedy, keď to potrebujete a tak, ako očakávate.
  • Technická podpora – potrebujete sa poradiť ohľadne technických parametrov okenných či dverových profilov? Odporučíme, vypočítame, zakreslíme všetko potrebné. Funkčnosť je prioritou spĺňajúcou očakávania klienta.
  • Komplexné služby – nielen predaj tovaru, ale hlavne zorientovanie sa v situácii na trhu nás posúva medzi popredných odborníkov. Netrápte sa zbieraním čiastkových informácií z rôznych zdrojov. Ušetrite čas aj prostriedky a získajte všetko potrebné ohľadne plastových a hliníkových profilov na jednom mieste.

Využite výhody, ktoré vám ponúkame a získajte čas na vlastnú realizáciu v tom, čo vás baví.

Certifikáty

Potrebujete sa presvedčiť o našich kvalitách? Pozrite si certifikáty, ktoré ich garantujú.

Dokumenty a katalógy

Dokumenty a katalógy našich partnerov a produktov, ktoré ponúkame.