obrazok

Môžete sa spoľahnúť

O kvalite našich produktov svedčia certifikáty, o kvalite našich služieb, Vaša spokojnosť. Príďte sa k nám presvedčiť aj vy.

Profil

Spoločnosť FIREWALL, s.r.o. Bojnice sa etablovala na slovenskom trhu stavebníctva v roku 2006 ako výsledok dlhoročných skúseností jej zakladateľov.

Špecifickým zameraním a prioritou spoločnosti FIREWALL, s.r.o. Bojnice je komplexný prístup ku koncovému zákazníkovi, ako aj k stavebným odborníkom. U nás nájdete pod jednou strechou dvere a okná z plastu i  hliníka od všetkých značkových výrobcov zastúpených na slovenskom trhu. Spoločnosť spolupracuje s poprednými európskymi a svetovými dodávateľmi pre výrobu okien, dverí a doplnkov, ktorých kvalitu dokladujú technologické certifikáty ISO označujúce najvyššiu úroveň výrobkov a služieb.

Viac ako 16-ročná odborná prax zamestnancov spoločnosti FIREWALL Bojnice v zahraničných firmách vyrábajúcich systémy Schuco, Wicona a Aluprof, nám umožňuje navrhovať a zavádzať optimálne  riešenia prispôsobené špecifickým potrebám zákazníkov. Starostlivý výber technologických a funkčných možností je zárukou vysokej úrovne bezpečnosti a spoľahlivosti konečných výrobkov.  Spolupráca s odborníkmi zabezpečuje neustále napredovanie a rozvíjanie spoločnosti a jej služieb.

FIREWALL s.r.o. sa usiluje byť k vám čo najbližšie, preto má okrem centrály v Bojniciach aj svoje zastúpenie pre západné Slovensko v Nitre a rozširuje svoje pôsobenie i v iných častiach Slovenska.

Vďaka širokej škále ponúkame svojim zákazníkom najjednoduchší nákup okien a  dverí na trhu.

Rozsiahlou ponukou výrobkov na jednom mieste ušetríte čas a peniaze, odbornou radou starosti a zároveň získate optimálne riešenie pre vašu stavbu.

značka alldoor to je najjednoduchší nákup okien a dverí pre všetkých.

Certifikáty

Potrebujete sa presvedčiť o našich kvalitách? Pozrite si certifikáty, ktoré ich garantujú.

Dokumenty a katalógy

Dokumenty a katalógy našich partnerov a produktov, ktoré ponúkame.