obrazok

Môžete sa spoľahnúť

O kvalite našich produktov svedčia certifikáty, o kvalite našich služieb, Vaša spokojnosť. Príďte sa k nám presvedčiť aj vy.

Profil

Spoločnosť FIREWALL, s.r.o. sa etablovala na slovenskom trhu stavebníctva v roku 2006 ako výsledok dlhoročných skúseností jej zakladateľov.

Vzhľadom na meniace sa prísnejšie  normy v stavebnej oblasti sa hlavným zameraním a prioritou spoločnosti FIREWALL, s.r.o. , stali výrobky , ktoré spĺňajú tieto náročné požiadavky ako aj špeciálne protipožiarne konštrukcie , hlavne požiarne dvere a steny .

Náš komplexný  a ústretový prístup ku koncovému zákazníkovi, ako aj k stavebným odborníkom je pre nás dôležitý . U nás nájdete pod jednou strechou dvere a okná z plastu i  hliníka od renomovaných výrobcov systémov . Spoločnosť spolupracuje s poprednými európskymi a svetovými dodávateľmi pre výrobu okien, dverí a doplnkov, ktorých kvalitu dokladujú technologické certifikáty ISO označujúce najvyššiu úroveň výrobkov a služieb.

Viac ako 16-ročná odborná prax vedenia spoločnosti FIREWALL v zahraničných firmách vyrábajúcich systémy Schuco, Wicona a Aluprof , nám umožňuje navrhovať a zavádzať optimálne  riešenia prispôsobené špecifickým potrebám zákazníkov. Starostlivý výber technologických a funkčných možností je zárukou vysokej úrovne bezpečnosti a spoľahlivosti konečných výrobkov.  Spolupráca s odborníkmi zabezpečuje neustále napredovanie a rozvíjanie spoločnosti a jej služieb.

FIREWALL s.r.o. sa usiluje byť k vám čo najbližšie, preto rozširuje svoje pôsobenie i v iných častiach Slovenska.

Vďaka širokej škále ponúkame svojim zákazníkom nákup kvalitných okien a dverí .

Rozsiahlou ponukou výrobkov na jednom mieste ušetríte čas a peniaze, odbornou radou starosti a zároveň získate optimálne riešenie pre vašu stavbu.

značky ALLDOOR  a FIREWALL to je cesta ku kvalitným  oknám a dverám pre všetkých.

Certifikáty

Potrebujete sa presvedčiť o našich kvalitách? Pozrite si certifikáty, ktoré ich garantujú.

Dokumenty a katalógy

Dokumenty a katalógy našich partnerov a produktov, ktoré ponúkame.